UIkit (7.x-2.0-rc2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui
