UIkit (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Layout
az: Şablon

en: Block
az: Blok

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status message
az: Status mesajı
