UIkit (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Region
ku: ناوچە

en: Block
ku: بلۆک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
