UIkit (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Other
my: အခြား

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
