UIkit (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Help
si: සහාය
