UIkit (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Region
am: ክልል

en: Block
am: ጥምር

en: Footer
am: ግርጌ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
