UIkit (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Container
be: Кантэйнер

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Region
be: Рэгіён

en: Block
be: Блок

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Other
be: Іншыя

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: The file referenced by the !name field does not exist.
be: Файл, на які спасылаецца поле !name, не існуе.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
