UIkit (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Region
ast: Rexón

en: Block
ast: Bloque

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Other
ast: Otru

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
