UIkit (7.x-2.3-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Other
gu: અન્ય

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
