UIkit (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Weight
kk: Салмағы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Region
kk: Аумақ

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
