UIkit (7.x-2.6) - en to dz translation catalogue (28 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
