UIkit (7.x-2.7) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Region
nl: Gebied

en: Layout
nl: Lay-out

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Block
nl: Blok

en: Footer
nl: Voet

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Other
nl: Andere

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Last
nl: Laatste

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: First
nl: Eerste

en: You are here
nl: U bent hier

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: No style
nl: Geen stijl

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Panel
nl: Paneel

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: The file referenced by the !name field does not exist.
nl: Het bestand waarnaar verwezen wordt in het !name veld bestaat niet.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --
