UIkit (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Region
eo: Regiono

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Other
eo: Alia

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: Search form
eo: Serĉformularo
