UIkit (7.x-2.10) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
