UIkit (7.x-2.9) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Block
sk: Blok

en: Footer
sk: Päta

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Other
sk: Ostatné

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Last
sk: Posledné

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: First
sk: Prvý

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Mobile settings
sk: Nastavenia mobilu

en: Primary
sk: Primárny

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: The file referenced by the !name field does not exist.
sk: Súbor, na ktorý odkazuje pole !name, neexistuje.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.
