UIkit (7.x-3.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Region
gl: Área

en: Layout
gl: Disposición

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Block
gl: Bloque

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Other
gl: Outro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
