UIkit (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Container
he: מיכל

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Region
he: איזור

en: Layout
he: פריסה

en: Block
he: בלוק

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Other
he: אחר

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Text Formats
he: מבני טקסט
