UIkit (7.x-3.0-beta4) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Region
km: តំបន់

en: Block
km: ប្លុក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
