UIkit (7.x-3.0-beta6) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Text Formats
ps: متن بڼې
