UIkit (7.x-3.0-beta8) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
