UIkit (7.x-3.0-rc1) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
