UIkit (7.x-3.0-rc2) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Weight
af: Gewig

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Search form
af: Soekvorm
