UIkit (7.x-3.0-rc4) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Weight
ca: Pes

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Region
ca: Regió

en: Block
ca: Bloc

en: Footer
ca: Peu

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Last
ca: Darrer

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: First
ca: Primer

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Text Formats
ca: Formats de text
