UIkit (7.x-3.0-rc4) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</ a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
