UIkit (7.x-3.0-rc4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Help
mk: Помош

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
