UIkit (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: Block
bg: Блокирай

en: Footer
bg: Под черта

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Other
bg: Други

en: Add new comment
bg: Коментар

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение
