UIkit (7.x-3.2) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Other
nn: Andre

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
