UIkit (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (51 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Block
oc: Blòt

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Other
oc: Autre

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Last
oc: Darrièr

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: First
oc: Primièr

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: No style
oc: Pas cap d'estil

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
