UIkit (7.x-3.2) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Other
sq: Tjetër

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
