UIkit (7.x-3.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann
