UIkit (7.x-3.5) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Block
bs: Blok

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
