UIkit (7.x-3.5) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
