UIkit (7.x-3.5) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Region
sl: Regija

en: Layout
sl: Postavitev

en: Block
sl: Blok

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: Search form
sl: Iskalnik
