UIkit (7.x-3.7) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Region
el: Περιοχή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Other
el: Άλλο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Last
el: Τελευταίο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: First
el: Πρώτο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: No blocks in this region
el: Δεν υπάρχουν μπλοκ σε αυτή την περιοχή

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
el: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη τύπους ύλης. Πηγαίνετε στη <a href="@create-content">Σελίδα δημιουργίας τύπων ύλης</a> για να προσθέσετε ένα νέο τύπο ύλης.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου
