UIkit (7.x-3.7) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Pages
fi: Sivut

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Region
fi: Alue

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Block
fi: Lohko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Other
fi: Muu

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Last
fi: Viimeinen

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: First
fi: Ensimmäinen

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: No style
fi: Ei tyyliä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Card
fi: Kortti

en: No blocks in this region
fi: Tällä alueella ei ole lohkoja

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fi: Et ole vielä luonut sisältötyyppejä. Voit luoda sisältötyyppejä <a href="@create-content">sisältötyyppien lisäyssivulla</a>.

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
