UIkit (7.x-3.7) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
