UIkit (7.x-3.7) - en to jv translation catalogue (42 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Pages
jv: Kācā

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Block
jv: Blok

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Other
jv: Liyané

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Text Formats
jv: Format tèks
