UIkit (7.x-3.7) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Other
ka: სხვა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
