UIkit (7.x-3.7) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Region
lt: Sritis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Other
lt: Kiti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: First
lt: Pirmas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Mobile settings
lt: Mob. tel. nustatymai

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai
