UIkit (7.x-3.8) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Region
et: Regioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Block
et: Plokk

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Other
et: Muu

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Last
et: Viimane

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: First
et: Esimene

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: No style
et: Pole stiile

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Card
et: Kaart

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: -- Select --
et: -- Vali --
