UIkit (7.x-3.8) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Weight
ky: Салмагы

en: up
ky: өйдө

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
