UIkit (7.x-3.8) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status message
sr: Статусна порука
