UIkit (7.x-3.8) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Pages
th: หน้า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: No blocks in this region
th: ไม่มีบล็อคในตำแหน่งนี้

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ
