UIkit (7.x-3.9) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Pages
sv: Sidor

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Other
sv: Övriga

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Last
sv: Sista

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: First
sv: Första

en: You are here
sv: Du är här

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: No style
sv: Ingen stil

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Card
sv: Kort

en: No blocks in this region
sv: Inga block i denna region

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create-content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Page margin
sv: Sidmarginal

en: -- Select --
sv: -- Välj --
