UIkit (7.x-3.9) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: First
ug: بىرىنچى

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
