UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: no screenshot
bg: няма снимка на екрана

en: Error
bg: Грешка

en: Done
bg: Готово

en: Block
bg: Блокирай

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Themes
bg: Теми

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: Show descriptions
bg: Покажи описанията

en: Revoked!
bg: Анулиран!

en: Security update required!
bg: Необходими са актуализации на сигурността!

en: Not supported!
bg: Не се поддържа!

en: Recommended version:
bg: Препоръчителна версия:

en: Security update:
bg: Актуализация на сигурността:

en: Latest version:
bg: Последна версия:

en: Development version:
bg: Версия за разработчици.

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Expand layout to include descriptions.
bg: Разшири изгледа, за да се визуализират описанията.

en: Hide descriptions
bg: Скрий описанията

en: Compress layout by hiding descriptions.
bg: Направи блока по-малък, скривайки описанията.

en: Installed version
bg: Инсталирана версия

en: Recommended version
bg: Препоръчителна версия

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bg: Промените в тези блокове няма да бъдат записани, докато не бъде натиснат бутона <em>Запиши блокове</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Тази тема изисква PHP версия @php_required и е несъвместима с PHP версия !php_version.

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Customize dashboard
bg: Оформи таблото

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме

en: Edit summary
bg: Редактиране на резюме

en: Add to %shortcut_set shortcuts
bg: Прибави към %shortcut_set shortcuts

en: Download these updates
bg: Свали тези обновления

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
bg: Пренареди редовете по тегло, вместо с влачене

en: Show row weights
bg: Покажи теглото на редовете

en: Hide row weights
bg: Скрий редовете с тегло

en: Autocomplete popup
bg: Автоматично запълване на изскачащи прозорци

en: Searching for matches...
bg: Търсене на съвпадения...
