UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (93 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Region
fa: ناحیه

en: no screenshot
fa: بدون پیش‌نمایش

en: Error
fa: خطا

en: Done
fa: انجام

en: Block
fa: بلوک

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Warning
fa: هشدار

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Security update required!
fa: به‌روزرسانی امنیتی ضروری است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمی‌شود!

en: Recommended version:
fa: نسخه توصیه شده:

en: Security update:
fa: به‌روزرسانی امنیتی:

en: Latest version:
fa: آخرین نسخه:

en: Development version:
fa: نسخه در حال توسعه:

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: Errors
fa: خطاها

en: Installed version
fa: نسخه نصب شده

en: Recommended version
fa: نسخه توصیه شده

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Drag to re-order
fa: برای بازآرایی بکشید

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانیکه فرم ارسال نگردد ذخیره نخواهند شد.

en: No blocks in this region
fa: هیچ بلوکی در این ناحیه نیست

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
fa: تا زمانیکه برروی <em>ذخیره بلوک‌ها</em> کلیک نکنید تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
fa: این پوسته به PHP نسخه @php_required نیاز دارد و با PHP نسخه !php_version سازگار نیست.

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال

en: Warnings
fa: هشدارها

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: The block cannot be placed in this region.
fa: بلوک نمی‌تواند در این ناحیه قرار داده شود.

en: Customize dashboard
fa: سفارشی نمودن پیشخوان

en: Hide summary
fa: مخفی نمودن خلاصه

en: Edit summary
fa: ویرایش خلاصه

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fa: شما هنوز هیچ نوع محتوایی تعریف نکرده‌اید. برای افزودن یک نوع محتوای جدید به <a href="@create-content">صفحه ایجاد نوع محتوا</a> بروید.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
fa: افزودن به میان‌برهای %shortcut_set

en: Add to shortcuts
fa: افزودن به میان‌برها

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
fa: حذف از میان‌برهای %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
fa: حذف از میان‌برها

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
fa: این نسخه با هسته دروپال !core_version سازگار نیست و باید جایگزین شود.

en: Requires: !module-list
fa: نیازمند: !module-list

en: Required by: !module-list
fa: ضروری برای: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
fa: مشکلی در دریافت اطلاعات به‌روز‌رسانی پیش آمده است. بعدا بار دیگر تلاش کنید.

en: (Theme)
fa: (پوسته)

en: (Release notes)
fa: (نکات انتشار)

en: (Security update)
fa: (به‌روزرسانی امنیتی)

en: (Unsupported)
fa: (پشتیبانی نشده)

en: All of your projects are up to date.
fa: تمام پروژه های شما به‌روز است.

en: Download these updates
fa: دریافت این به‌روزرسانی‌ها

en: Manual updates required
fa: به‌روزرسانی دستی مورد نیاز است

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
fa: در حال حاضر به‌روز‌رسانی از هسته دروپال پشتیبانی نمی‌شود.

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال‌شده: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fa: وابسته به: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fa: ضروری برای: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fa: بازآرایی سطرها با وزن‌های عددی به جای کشیدن.

en: Show row weights
fa: نمایش وزن سطرها

en: Hide row weights
fa: مخفی نمودن وزن سطرها

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین. فقط می‌تواند شامل حروف کوچک انگلیسی، اعداد و زیر خط (_) باشد.

en: Autocomplete popup
fa: بازشونده تکمیل خودکار

en: Searching for matches...
fa: جستجو برای تطابق‌ها...

en: Release notes for @project_title
fa: تغییرات ایجاد شده برای @project_title

en: Checked
fa: بررسی شده
