UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (94 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Modules
hu: Modulok

en: Region
hu: Régió

en: no screenshot
hu: nincs képernyőkép

en: Error
hu: Hiba

en: Done
hu: Kész

en: Block
hu: Blokk

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Themes
hu: Sminkek

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Show descriptions
hu: Leírások megjelenítése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Revoked!
hu: Visszavonva!

en: Security update required!
hu: Biztonsági frissítés szükséges.

en: Not supported!
hu: Nem támogatott.

en: Recommended version:
hu: Ajánlott változat:

en: Security update:
hu: Biztonsági frissítés:

en: Latest version:
hu: Legfrissebb változat:

en: Development version:
hu: Fejlesztői változat:

en: Also available:
hu: Elérhető még:

en: Expand layout to include descriptions.
hu: Bővített megjelenítés leírásokkal.

en: Hide descriptions
hu: Leírások elrejtése

en: Compress layout by hiding descriptions.
hu: Tömörebb megjelenítés a leírások elrejtésével.

en: Errors
hu: Hibák

en: Installed version
hu: Telepített változat

en: Recommended version
hu: Ajánlott változat

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hu: A táblázaton végrehajtott változtatások az űrlap beküldéséig nem lesznek elmentve.

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
hu: A blokkok változásai nem lesznek elmentve a <em>Blokk mentése</em> nyomógombra kattintásig.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hu: Ez a smink a PHP @php_required változatát igényli, és nem működőképes a PHP !php_version változatával.

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Not customizable
hu: Nem testreszabható

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: The block cannot be placed in this region.
hu: A blokk nem helyezhető el ebbe a régióba.

en: Customize dashboard
hu: Irányítópult testreszabása

en: Hide summary
hu: Összefoglaló elrejtése

en: Edit summary
hu: Összefoglaló szerkesztése

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
hu: Hozzáadás a csoporthoz: %shortcut_set

en: Add to shortcuts
hu: Gyorshivatkozásokhoz adás

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
hu: Eltávolítás a csoportból: %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
hu: Törlés a gyorshivatkozások közül

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hu: Ez a verzió nem működik együtt a Drupal !core_version változatával, ezért frissíteni kell.

en: Requires: !module-list
hu: Igényli: !module-list

en: Required by: !module-list
hu: !module-list használja

en: There was a problem getting update information. Try again later.
hu: Hiba történt a frissítési adatok letöltése során. Érdemes később újrapróbálkozni.

en: (Theme)
hu: (Smink)

en: (Release notes)
hu: (Kiadási megjegyzések)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
hu: Ez a frissítés egy nagyobb verzióváltás, ami azt jelenti, hogy a mostani verzióval nem lesz visszafelé kompatibilis. Ilyen esetben ajánlott a kiadási információk szokásosnál alaposabb tanulmányozása.

en: (Security update)
hu: (Biztonsági frissítés)

en: (Unsupported)
hu: (Nem támogatott)

en: All of your projects are up to date.
hu: Minden projekt naprakész.

en: Download these updates
hu: Frissítések letöltése

en: Manual updates required
hu: Kézi frissítés szükséges

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
hu: A Drupal alaprendszer frissítése jelenleg nem támogatott.

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hu: !basethemes szükséges a bekapcsolásához

en: Required by: %subthemes
hu: %subthemes használja

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hu: A sorok újrarendezése húzás helyett numerikus súlyuk alapján.

en: Show row weights
hu: Sorok súlyának mutatása

en: Hide row weights
hu: A sorok súlyának elrejtése

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.

en: Autocomplete popup
hu: Automatikusan kiegészítő felugró ablak

en: Searching for matches...
hu: Egyezések keresése...

en: Release notes for @project_title
hu: @project_title kiadási megjegyzései

en: Checked
hu: Ellenőrizve
