UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: no screenshot
kk: Скреншот жоқ

en: Error
kk: Қате

en: Block
kk: Блок

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Themes
kk: Темалар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Security update required!
kk: Қауіпсіздік жаңарту қажет!

en: Not supported!
kk: Қолдау көрсетілмейді!

en: Recommended version:
kk: Ұсынылған нұсқа:

en: Security update:
kk: Қауіпсіздік жаңартуы:

en: Latest version:
kk: Соңғы нұсқа:

en: Development version:
kk: Өндіріс нұсқасы:

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Expand layout to include descriptions.
kk: Сипаттамаларды қосу үшін макетті аудару.

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Compress layout by hiding descriptions.
kk: Сипаттамаларын тыға отырып макетті қысу.

en: Recommended version
kk: Ұсынылған нұсқа

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
kk: Бұл блоктағы нұсқаулықтар сақталмайды <em>Блоктарды сақтау</em> батырмасын баспайынгша.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл тема PHP version @php_required сурайды және PHP !php_version версиямен үйлесімсіз.

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: There was a problem getting update information. Try again later.
kk: Жаңартуды мәлiмет үйрететiн мәселе болды. Тағы бiр рет соңыра көрiңiз.

en: (Theme)
kk: Тақырып, тақырыбы

en: (Release notes)
kk: (Шығарылым жазбалары(

en: (Security update)
kk: Қауiпсiздiктiң жаңартуы

en: (Unsupported)
kk: қолдамалатын

en: All of your projects are up to date.
kk: барлық сiздiң жобаларыңыз жаңартқан

en: Download these updates
kk: бұл жаңартуларды жүктеңiз

en: Manual updates required
kk: Қол жаңартулары керек еді

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
kk: Қазырғы уақытта Drupal core-дың жаңартуларды қолдауға көрсетілмейді.

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған

en: Depends on: !basethemes
kk: !basethemes-тен тәуелдi

en: Required by: %subthemes
kk: %subthemes үшiн керек болады:

en: Release notes for @project_title
kk: @project_title шығарылым жазбалары
