UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (91 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: no screenshot
km: គ្មាន​រូបថត​អេក្រង់

en: Error
km: កំហុស

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Block
km: ប្លុក

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Themes
km: ស្បែក

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: Show descriptions
km: បង្ហាញ​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Revoked!
km: បាន​ដកហូត​វិញ !

en: Security update required!
km: តម្រូវ​ឲ្យ​មានភាពទាន់សម័យ​ផ្នែក​សុវត្ថិភាព​ !

en: Not supported!
km: មិន​គាំទ្រ !

en: Recommended version:
km: កំណែ​ដែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍ ៖

en: Security update:
km: បច្ចុប្បន្នភាព​សុវត្ថិភាព ៖

en: Latest version:
km: កំណែ​ចុងក្រោយ​បំផុត ៖

en: Development version:
km: កំណែ​អភិវឌ្ឍន៍ ៖

en: Also available:
km: មាន​ផងដែរ ៖

en: Expand layout to include descriptions.
km: ពង្រីក​ប្លង់​ដែល​ត្រូវ​រួម​បញ្ចូលសេចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Hide descriptions
km: លាក់​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Compress layout by hiding descriptions.
km: បង្ហាប់​ប្លង់​ដោយ​លាក់​សេ​ចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Installed version
km: កំណែ​ដែល​បាន​ដំឡើង

en: Recommended version
km: កំណែ​ដែល​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Drag to re-order
km: អូស​ដើម្បី​ធ្វើ​លំដាប់​ឡើងវិញ

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ដែល​មាន​ក្នុង​តារាង​នេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ រហូត​ទាល់តែ​សំណុំបែបបទ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្នើ​។

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ចំពោះ​ប្លុក​ទាំងនេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ ​រហូត​ដល់​បាន​ចុចប៊ូតុង <em>រក្សា​ទុក​ប្លុក​</em> ។

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
km: ស្បែក​នេះ​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​កំណែ PHP @php_required ហើយ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយកំណៃ PHP !php_version ។

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: The block cannot be placed in this region.
km: មិន​អាច​ដាក់​ប្លុក​នៅ​ក្នុង​តំបន់​នេះ​បាន​ទេ ។

en: Customize dashboard
km: ប្តូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​តាម​បំណង

en: Hide summary
km: លាក់​សង្ខេប

en: Edit summary
km: កែ​សម្រួល​សង្ខេប

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។

en: Add to %shortcut_set shortcuts
km: បន្ថែម​ទៅ​ផ្លូវ​កាត់​ %shortcut_set

en: Add to shortcuts
km: បន្ថែម​ទៅ​ផ្លូវ​កាត់

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
km: យក​ចេញ​ពី​ផ្លូវ​កាត់ %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
km: យក​ចេញ​ពី​ផ្លូវ​កាត់

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
km: កំណែ​នេះ​មិន​ឆប​គ្នា​ជា​មួយ​ !core_version ​របស់​  Drupal ហើយ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជំនួស ។

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​យក​ព័ត៌មាន​​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ​ ។

en: (Theme)
km: (ស្បែក​)

en: (Release notes)
km: (ឯកសារ​ចេញ​ផ្សាយ​)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
km: ​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​​នេះ​ជា​​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​របស់​កំណែ​ចម្បង​ ដែល​មាន​ន័យ​ថា​វា​មិន​អាច​ឆប​គ្នា​បែប​ថយ​ក្រោយ​ជា​មួយ​កំណែ​ដែល​កំពុង​តែ​ដំណើរការ​ក្នុង​ពេល​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នក​ទេ​ ។  អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ឲ្យ​អាន​ឯកសារ​ចេញ​ផ្សាយ​ និង​បន្ត​ធ្វើ នៅ​ហានិភ័យ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​របស់​អ្នក​ ។

en: (Security update)
km: (បច្ចុប្បន្ន​ភាព​ផ្នែក​​សុវត្ថិភាព​)

en: (Unsupported)
km: (មិន​គាំ​ទ្រ​)

en: All of your projects are up to date.
km: រាល់​គម្រោង​ទាំង​អស់​របស់​អ្នក​សុទ្ធ​តែ​ទាន់​សម័យ ។

en: Download these updates
km: ទាញ​យក​​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​ទាំង​នេះ​

en: Manual updates required
km: ទាម​ទារ​​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​ដោយ​ដៃ

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
km: បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​​នៃ​ភាព​សំខាន់​របស់​ Drupal ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំ​ទ្រ​នៅ​ពេល​នេះ​ទេ ។

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Depends on: !basethemes
km: អាស្រ័យ​លើ​ ៖ !basethemes

en: Required by: %subthemes
km: ទាម​ទារ​ដោយ​ ៖ %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
km: តម្រៀប​លំដាប់​ជួរដេក​ឡើងវិញ តាមរយៈ​ភាព​សំខាន់​ជា​លេខ ជំនួស​ឲ្យ​ការ​អូស ។

en: Show row weights
km: បង្ហាញ​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Hide row weights
km: លាក់​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: Autocomplete popup
km: លេចឡើង​ការ​បំពេញ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Searching for matches...
km: កំពុង​ស្វែងរក​អ្វី​ដែល​ផ្គូផ្គង...

en: Release notes for @project_title
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ​សម្រាប់ @project_title
